• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


James Al-Oboudi po zamknięciu TeamWork Revolution Power System wraca z nowym, dopieszczonym systemem zarobkowym - Dynamic Digital Enterprise w matrycy 5X3 to najefektywniejszy plan prowizyjny w branży ( podobno bo nie jestem na bieżąco :)

Wystarczy obrazowe porównanie:
» TWRPS: za grupę 510 osób lider zarabiał 2300$/mc
» DDE: za grupę 155 osób lider zarabia 2000$/mc
Tak szybkiego planu wynagrodzeń w marketingu internetowym podobno nie ma.

W Internecie pojawiły się komentarze, że twórca TWRPS wcześniej nie powiadomił uczestników o planie zamknięcia programu (wiele stron tam hostowanych bez backupa przepadło), co stawia go w niekorzystnym świetle, bynajmniej na polskim rynku.
Dlatego Dynamic Digital Enterprise można potraktować jako odkupienie winy ;)

Program oficjalnie startuje 15 września 2012 roku, także obecnie (7 sierpienia 2012) znajduje się w fazie przedpremierowej - możliwa jest darmowa rejestracja i budowa grupy.

0 komentarz "Dynamic Digital Enterprise - nowy TeamWork Power System"

Prześlij komentarz