• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


FAQ GRU

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Najczęściej zadawane pytania

Czy Gifts Roll Up jest pieniężnym programem upominkowym (cash gifting program)? 
Nie, systematyczne przekazywanie darowizn pieniężnych jest nielegalne m.in. w USA, ze względu na brak transakcji kupna produktu.

Co to jest Gifts Roll Up (GRU)? 
GiftsRollUp jest programem partnerskim z bezpośrednimi płatnościami między uczestnikami, który sprzedaje produkty cyfrowe, w tym oprogramowanie i ebooki z prawem odsprzedaży, dostęp do portalu turystycznego ze zniżkami oraz zaproszenia na comiesięczne obozy szkoleniowe. GRU jest najbardziej dochodowym system na świecie bez jakichkolwiek opłat z zarobkiem pełnych 100% ze sprzedaży. 

Czym nie jest GRU?
Gifts Roll Up nie jest systemem matrycowym, nie jest MLM, ani piramidą.

Czym są prezenty w Gifts Roll Up?
Upominkiem w GRU jest osoba polecona. GRU nie może i nie będzie rozdawać środków pieniężnych, ponieważ w formie systematycznej jest to niezgodne z prawem (np. w USA). Jednak można być obdarowany współpracownikiem, który kupi pakiet produktów GRU bezpośrednio od swojego upline'u - to przemyślane rozwiązanie jest w 100% legalne.

Kto jest administratorem i twórcą GRU?
GiftsRollUp posiada 4-osobowy zespół adminów z różnym doświadczeniem:
Rob Nunes - twórca GRU i webmaster z 23-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym
Paul Skulitz - profesjonalny trener i mentor ponad 30 lat w marketingu
Patrick Couchman - specjalista offline z ponad 20-letnim doświadczeniem w marketingu
Nancy Lucchesi z 5-letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym i 2-letnim w mediach społecznych.

Czy programy "cash gifting" mogą dołączyć do GRU?
Oczywiście! Zalecamy, aby wszystkie systemy CG dołączyły do GRU, przyczyna jest prosta: nasze produkty i system Reverse 2Up daje CG brakujący legalny element ich programu.

Jestem z innego kraju, czy mogę dołączyć do GiftsRollUp?
Tak! GiftsRollUp zaprasza użytkowników z całego świata.

Czy istnieją jakieś ukryte opłaty?
Absolutnie nie. Jako użytkownik GRU zarabiasz 100% ze wszystkich bezpośrednich sprzedaży. Kupujesz nasze produkty bezpośrednio od swojego sponsora co miesiąc i w ten sam sposób Twoi poleceni kupują od Ciebie.

Czy mogę zmienić sponsora?
Nie! Upewnij się, że Twój sponsor jest prawidłowo wyświetlany na stronie rejestracji. Po rejestracji i aktywacji konta nie można zmienić sponsora.

Czy nadal mogę zarabiać, jeśli nie kupie produktów w ciągu 30 dni?
Nie! Jeśli zaniedbasz lub pominiesz aktywację po upływie 30-dniowego okresu, wszyscy bezpośredni poleceni przejdą na Twojego sponsora.

Jak i kiedy otrzymam pieniądze?
Natychmiast po dokonaniu płatności przez swoich bezpośrednich poleconych, ponieważ płacą oni prosto na Twoje konto. I tak co 30 dni tworząc dochód pasywny :)

Czy mogę mieć więcej niż jedno konto?
Tak. Możesz mieć tyle ile chcesz, ale szczerze pisząc, potrzebujesz tylko jedno.

Czy będę mógł zobaczyć listę moich poleconych lub zmienić dane?
Tak. Wystarczy zalogować się na swoje konto w dowolnej chwili. Możesz przeglądać i wysyłać emaile do całej grupy jednocześnie.

Czy zapewniacie wsparcie techniczne?
Tak. Wierzymy, że obsługa klienta jest jednym z najważniejszych elementów do prowadzenia udanego biznesu, dlatego zapewniamy nieograniczoną pomoc techniczną. 

Jak długo trwa konfiguracja konta?
Dołączenie do GRU zajmuje kilka minut. Wystarczy zweryfikować e-mail, zalogować się na swoje konto i dokonać pierwszej płatności, wybierając preferowany przez sponsora sposób transakcji (jeśli ustaliłeś ze swoim sponsorem pierwsze 30 dni za darmo, powinien on zaznaczyć Cię jako opłaconego)

Czy potrzebuję domenę lub hosting?
Nie, dostarczamy replikowane strony www, profesjonalnie zaprojektowane banery graficzne w 5 różnych rozmiarach i gotowe emaile reklamowe, aby pomóc promować i budować swój biznes. 

Czy mogę dostać zwrot pieniędzy?
Nie, wszystkie transakcje sprzedaży mają charakter ostateczny. Zakup produktu nie podlega zwrotowi, bez względu na to czy pobrano nasz produkt czy nie. Powodem tego jest charakter bezpośrednich płatności między naszymi partnerami. Nie możemy refundować pieniędzy, które bezpośrednio wpłacono do sponsora. Mimo tego, że nasz regulamin zobowiązuje do refundacji każdego sponsora, nie możemy tego zagwarantować z wspomnianych względów.

Dlaczego GiftsRollUp jest uznawany za najlepszy system zarabiania w Internecie?
Główne powody to:
- nowość na polskim rynku - Reverse 2Up jest zupełnie nie znany w Polsce (ogromny potencjał!)
- darmowe 30 dni z automatu (pierwszy raz w programach typu Reverse 2Up!!!)
- zaproszenie 1 osoby zapewnia zwrot inwestycji
- bezpośrednie płatności między użytkownikami programu
- plan prowizyjny Reverse 2up z 5 pakietami, które łatwo maksymalizują dochód
- 100% stopa zwrotu (więcej się nie da!)

Czy muszę dołączyć wszystkie procesory płatności jakie są dostępne?
Nie, jeżeli masz tylko jeden, witryna będzie wyświetlana tylko z jedną opcją płatności, jednak im więcej sposobów dokonania wpłaty skonfigurujesz, tym bardziej ułatwisz zapłatę swoim współpracownikom.

0 komentarz "FAQ GRU"

Prześlij komentarz