• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Rejestracja w Gifts Roll Up

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

1. Kliknij w ten link http://giftsrollup.com/?id=maqda, następnie w "Join now" i wypełnij formularz zgodnie z poniższym wzorem. Wpisana nazwa użytkownika będzie w Twoim reflinku  id=NAZWA UŻYTKOWNIKA, dlatego mądrze ją wybierz.
 

2. Po kliknięciu "Submit To Join" wyświetli się strona logowania (wpisz wybraną nazwę użytkownika i hasło) i otrzymasz emaila z danymi (zachowaj go w razie problemów z pamięcią :)

 
3. Po zalogowaniu ujrzysz swój "backoffice" razem z instrukcją kolejnych działań.
Szybki skrót:
A. skopiuj swój reflink do notatnika i zapisz
B. kliknij w zaznaczony baner jeśli chcesz zapłacić lub jeśli Twój sponsor ofiarował Ci 30 dni za darmo - po kliknięciu skontaktuj się z nim i zapytaj o darmowy miesiąc (Instrukcja aktywacji dla poleconego i sponsora)
 
  tłumaczenie rekomendowanej strategi przez GRU tu

4. Kliknij w "Edit your profile" na górze strony i uzupełnij formularz... wpisz swój adres pocztowy i procesor płatności Alertpay

Konfiguracja Paypala nie jest wskazana, gdyż ten system często bywa niestabilny. 


 
5. Kliknij "Update Profile" na dole strony...jeśli nie posiadasz konta Alertpay i e-Wallet musisz założyć przynajmniej jedno z nich a później połączyć z GRU. Lub korzystać wyłącznie z bezpośrednich przelewów między kontami w tradycyjnym banku, jednak ten sposób wymaga manualnego zaznaczania otrzymania pieniędzy - nie może zostać zautomatyzowany.

1. Tutorial rejestracyjny Alertpay   
2. Połączenie Alertpay z GRU 
3. Tutorial dla e-Wallet WKRÓTCE

 

0 komentarz "Rejestracja w Gifts Roll Up"

Prześlij komentarz