• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Gifts Roll Up - Wstęp

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Zamień 25$ w wirtualny bankomat!
Dzięki systemowi prowizyjnemu Gifts Roll Up - 100%-owe płatności bezpośrednie pomiędzy użytkownikami!

Wyobraź sobie, że za 25$ otrzymujesz warte tysiące dolarów zaawansowane narzędzia marketingowe z prawem odsprzedaży, gotowe strony sprzedające a nawet prawo rozdawania za darmo, aby ułatwić budowę własnej listy kontaktów. Plus, za te same 25$ otrzymujesz status uczestnika programu GRU Reverse 2Up, który jest zdecydowanie jednym z najbardziej błyskotliwych i dochodowych systemów kompensacji jaki kiedykolwiek stworzono.

Oto tylko kilka powodów dlaczego system GRU wyróżnia się spośród innych internetowych okazji biznesowych w dzisiejszych czasach:

1. Tylko za 25 dolarów otrzymujesz Brązowy Pakiet Produktów, dzięki czemu nasz system GRU jest w 100% legalny!

2. Kupione produkty marketingowe pomogą Ci w stworzeniu dodatkowych źródeł dochodu!

3. A teraz legalna magia... prezenty (gifts) w Gifts Roll Up są następujące: każdy bezpośrednio zaproszony przez Ciebie uczestnik musi nie tylko kupić nasz produkt za 25$ płacąc bezpośrednio na Twoje konto ale także musi oddać Tobie 2 poleconych jako prezent poprzez nasz rewolucyjny system Reverse 2Up. Pomimo tego, że systematyczne darowizny pieniężne są w USA nielegalne, ten sposób jest w 100% legalny - ofiarowanie 2 poleconych jako prezent, którzy zapłacą Tobie 25$ za Pakiet Brązowy (zachowujesz 100% od sprzedaży)!!!

To oznacza 25$ od każdego bezpośredniego zaproszenia PLUS kolejne 25$ od każdego poleconego otrzymanego jako prezent!!! Innymi słowy, każdy uczestnik zaproszony przez Ciebie wisi Ci 2 poleconych i każdy polecony otrzymany jako prezent także jest Ci dłużny 2 poleconych... i tak do nieskończoności!!!

Po zbadaniu różnych typów programów, planów płatności i zachowań człowieka zdecydowaliśmy wykorzystać w GRU "System kompensacyjny Reverse 2-Up ze 100% stopą zwrotu".

Odkryliśmy, że jedynym sposobem na utrzymanie uczestników aktywnie budujących jakikolwiek system jest przyciągnięcie ich uwagi. Natomiast jedynym sposobem zachowania ich uwagi jest zarabianie przez nich pieniędzy. Oto wyniki naszych badań i to co zrobiliśmy w związku z nimi w naszym planie prowizyjnym:

1. Marketerzy internetowi chcą jak najszybciej otrzymać zwrot poniesionych kosztów:
I tak zrobiliśmy - zwrot inwestycji następuje po zaproszeniu pierwszego współpracownika!

2. Marketerzy internetowi pragną nieskończonej dźwigni dochodów:
To jest rzeczywiście nie możliwe w innych planach prowizyjnych, bo płacąc 100% tylko na jedną osobę brakuje przydziałów na inne poziomy. Problem rozwiązuje GRU "Reverse 2Up System", który zapewnia nieskończoną ilość poleconych przekazywanych dla Ciebie. Efekt składowy w GRU jest tym, co zamienia 25$ miesięcznego abonamentu w oszałamiający dochód pasywny!

3. Marketerzy internetowi nie lubią oddawać poleconych ale kochają ich odbierać:
To jest smutne, ale prawdziwe. Abyś mógł zarabiać pieniądze zmieniające życie, część z nich musi zostać wymieniona na produkt. Uważamy, że z pewnością jest o wiele łatwiej oddać 2 poleconych niż płacić wyższą cenę za kupno produktu. Bezpośredni polecony płaci Ci 25$ za swoje produkty, ale jednocześnie jest Ci dłużny 2 współpracowników, czyli równowartość 75$ wypłacanych bezpośrednio Tobie.

4. Marketerzy internetowi kochają programy z wysoką prowizją za sprzedaż: 
Nie ma nic lepszego niż systemy, gdzie można zarobić 100% ze sprzedaży, wypłacane bezpośrednio do Ciebie.

5. Marketerzy internetowi chcą płacić za wartościowe produkty: 
Za 25$ (oprócz rewolucyjnego "Reverse 2Up") otrzymasz Pakiet Brązowy nafaszerowany produktami m.in. z możliwością odsprzedaży (np. na aukcjach).

6. Marketerzy internetowi kochają pasywny dochód miesięczny ale nienawidzą płacenia abonamentu:  
Każdy system musi posiadać płatności miesięczne w celu zapewnienia dochodów dla pozostałych członków. A więc ustawiliśmy abonament na bardzo atrakcyjnym poziomie dla wszystkich na całym świecie. Tylko 25$ , oczywiście nadal masz dostęp do coraz większych pakietów i większego dochodu. Odbieranie 25$ od dziesiątek, setek a nawet tysięcy ludzi miesięcznie w zamian za 25$ miesięcznie nie daje dużo do myślenia.

7. Marketerzy internetowi lubią łatwe do zrozumienia i nieskomplikowane plany wynagrodzeń co ułatwia im prezentowanie systemu:
KISS (z ang. Keep It Simple Stupid - zachowaj to głupio-proste). Słyszeliśmy te mądre słowa i dlatego plan prowizyjny GRU jest łatwy do zrozumienia. System płatności musi nie tylko pracować dla Ciebie jako uczestnika ale również musi być łatwy do wytłumaczenia innym. Mamy tylko jeden, bardzo prosty i łatwy do wytłumaczenia plan co wiele ułatwia. Na rynku można znaleźć wiele programów wyjątkowo zawiłych zmylających i odstraszających potencjalnych współpracowników.

Jeśli masz dość finansowych porażek w innych programach i jesteś gotowy, aby wreszcie rozpocząć zarabianie prawdziwych pieniędzy ...

 
 

0 komentarz "Gifts Roll Up - Wstęp"

Prześlij komentarz