• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Polityka antyspamowa

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

GiftsRollUp.com stosuje politykę ZEROWEJ TOLERANCJI wobec wysyłania spamu. Wiadomość spam jest określona jako "niepożądany e-mail komercyjny" (z ang. UCE - Unsolicited Commercial Email). W przypadku wysyłania spamu do osób bez ich zgody, istnieje ryzyko natychmiastowej likwidacji konta i utraty wszystkich kontaktów. Użytkownik rozumie i akceptuje, że:

- Wyłącznie Ty jesteś odpowiedzialny za otrzymaną lub wysyłaną pocztę email w Twoim imieniu.
- GiftsRollUp.com może natychmiast zamknąć Twój rachunek.
- GiftsRollUp.com zastrzega sobie prawo do podjęcia działań prawnych wobec jakiegokolwiek członka, który naruszył niniejszą politykę antyspamową.
- Nie kwalifikujesz się do refundacji, jeśli naruszysz politykę anyspamową GiftsRollUp.com.

W przypadku otrzymania spamu ze strony GiftsRollUp, prosimy o poinformowanie nas, wysyłając zawiadomienie na adres abuse@GiftsRollUp.com

Czy istnieje prawo ograniczające spam? 
Tak, ale statut spamu w określonych państwa (stanach) różni się, dlatego tak ważne jest spełnianie najsurowszych normy. Wiele państw posiada inny status prawny spamu z własną definicją niechcianych emaili komercyjnych. Ponadto, istnieją różne agencje śledzące spam w Internecie (np. Federalna Komisja Handlu w USA - Federal Trade Commission).

Powyższa polityka antyspamowa ostatnio została zmieniona dnia 5 października 2010.

  
  

0 komentarz "Polityka antyspamowa"

Prześlij komentarz