• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Rejestracja konta Alertpay

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Jeśli nie posiadasz konta w tym banku internetowym, rejestracje w Gifts Roll Up, najwygodniej rozpocząć od stworzenia własnego konta Alertpay - ułatwia to późniejsze połączenie obu kont.

Polecony wysyła tylko 25$ a sponsor otrzymuje 24,50$ - prowizja za przelew Alertpay ponosi odbiorca w wysokości 0,50$.

AKTUALIZACJA! Założenie i konfiguracja konta Alertpay nie jest wymagana jeśli decydujesz się na uiszczanie płatności przelewem na konto bankowe sponsora. Jednak ta opcja nie może zostać zautomatyzowana i trzeba co miesiąc manualnie zaznaczać otrzymanie środków od poleconego - to jest minus tego rozwiązania, natomiast plusem jest brak prowizji jeśli konta są w tym samym banku.

1. Przejdź na stronę Alertpay
2. Kliknij "Sign up now", wybierz kraj > "Poland" oraz rodzaj konta > "Personal Pro" i kliknij "NEXT STEP"
 
 
3. Uzupełnij formularz (bez polskich znaków) i kliknij "NEXT"
 

4. Wypełnij drugi formularz i kliknij "REGISTER"
Uwaga! Koniecznie w bezpiecznym miejscu zapisz hasło i transakcyjny kod PIN, który jest wymagany przy każdej płatności!


 
5. Ostatnia strona informuje, że na wskazany adres został wysłany email z linkiem aktywującym konto Alertpay.
 

6. W otrzymanym emailu, kliknij link aktywujący

 
7. Na wyświetlonej stronie, wpisz hasło i kliknij "LOG IN"
 
 
8. GOTOWE, zalogowałeś się na swoim aktywnym koncie Alertpay. Kliknij "LOGOUT" aby się wylogować i przejść do rejestracji konta w Gifts Roll Up...


 
 

0 komentarz "Rejestracja konta Alertpay"

Prześlij komentarz