• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Aktualności

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Email od GRU z 13/01/2011:

1. Baner graficzny, w który klikał polecony aby otrzymać darmowe 30 dni został usunięty. Teraz musi kliknąć w baner płatności - zaznaczony w punkcie 1. Procedura dla sponsora pozostaje bez zmian.

2. Okres karencji, czyli ostateczny czas, w którym należy opłacić abonament po dniu płatności został zmieniony z 15 dni na 7.

3. System GRU nie dostarcza wiadomości na adresy emailowe yahoo. Należy się upewnić, że partnerzy korzystają z Gmaila.

Email od GRU z 02/03/2011:

GRU podpisało umowę z serwisem reklamowym Classified2000.net, który oferuje pakiety aktywnych partnerów w wyjątkowo korzystnych cenach:

10 partnerów za $69
15 partnerów za $99
20 partnerów za $129
25 partnerów za $159

Jednak serwis przez pewien czas oferuje promocje w postaci darmowego podwojenia pakietów:

20 = $69
30 = $99
40 = $129
50 = $159

0 komentarz "Aktualności"

Prześlij komentarz