• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Produkty GRU

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Wszystkie produkty GRU są anglojęzyczne


Pakiet Brązowy (25$/mc) zawiera kolekcję szkoleń, które kupujesz bezpośrednio od swojego sponsora:

- "Mapa do dochodu pasywnego" (Autor: Administracja GRU). W przeciwieństwie do innych programów, GRU stworzyło swoisty plan pracy - sprawdzoną ścieżkę w postaci ebooka, który zostaje udostępniony do natychmiastowego pobrania po dokonaniu wpłaty. Pokazuje on dokładnie co, gdzie, kiedy i jak aby stworzyć profit pasywny z GRU.
- "List Building Profits". Tworzenie systemu budującego listę adresów email może być czasochłonnym i frustrującym procesem, jeśli nie wiesz co robisz. Od utworzenia tzw. stron wyciskaczy (squeeze page) do przygotowania ofert o wysokiej konwersji jest długa droga i można łatwo ugrzęznąć nie kończąc listy zadań, które trzeba wykonać aby rozpocząć budowę jednej listy mailingowej. Dzięki tej publikacji poznasz cenne skróty i porady dotyczące tej strategi marketingowej.
- "Email Marketing Secrets". W odróżnieniu od większości innych poradników email marketingu, które omawiają tylko podstawowe kroki i konfigurację autorespondera, ten przewodnik zawiera szczegółowe i łatwe do zrozumienia sposoby wykorzystania odpowiednich zasobów i podejmowania właściwych kroków w drodze do potężnej listy "głodnych" klientów. Dzięki temu produktowi poznasz skuteczne techniki email marketingu, które kochają wdrażać najwięksi marketerzy.
- "Traffic Explosion". Szybki start w budowaniu masywnego i wartościowego ruchu na stronie www. Jest to zestawienie porad SEO i innych metod generowania ruchu, które od lat okazują się wysoko skuteczne! Ten mocny przewodnik zawiera wiele kluczy do generowania ogromnego traffic'u.
- "Lead Generation Niche Power". Sposoby generowania potencjalnych klientów o wysokiej wartości - firmy będą błagać, żeby kupić od Ciebie! Seria 6 nagrań video. 


Pakiet Srebrny (50$/mc) zawiera ponad 200 ebooków, nagrań audio i video oraz szeroki wybór oprogramowania, które można wykorzystać do celów edukacyjnych i biznesowych. (Personal Use Rights)


Pakiet Złoty (150$/mc), podobnie jak Srebrny, zawiera ponad 200 ebooków, nagrań audio i video oraz szeroki wybór oprogramowania, które można wykorzystać do celów edukacyjnych i biznesowych. Jednak ten pakiet dodatkowo posiada prawo odsprzedaży. (Master Resale Rights)


Pakiet Diamentowy (450$/mc) obejmuje dostęp do Portalu Turystycznego GRU, który oferuje do 70% zniżek na podróże w dowolne miejsce na świecie.
- Loty
Nasz Portal Turystyczny GRU oferuje ponad 100 milionów kombinacji przelotów, w tym ponad 20 milionów opcji konsolidujących taryfę netto na całym świecie w ponad 400-stu liniach lotniczych z oszczędnościami nawet do 60%. Mechanizm rezerwacji lotów umożliwia zabookowanie podróży u ponad 40 tanich przewoźników w Europie i Azji z opłatami zaczynającymi się od 10$. Jest on powiązany z najbardziej kompleksowymi bazami danych dostępnych cen z wielu GDS oraz z licznymi bazami taryfy konsolidujących, a wyniki są prezentowane po jednym zapytaniu i tym samym potencjał oszczędnościowy jest nieograniczony. Czy dla przewozów międzynarodowych czy krajowych, Portal Turystyczny GRU oferuje najlepsze dostępne taryfy lotnicze, które wyświetla w ponad 100 opcjach cenowych dla każdego wyszukiwania. 
- Hotele
Portal Turystyczny GRU oferuje dostęp do ponad 85.000 hoteli w ponad 400 miastach na całym świecie z oszczędnościami do 50% - konkurencyjne ceny w każdej kategorii hotelowej. Kompleksowe treści i niewiarygodnie niskie ceny z największej w branży agencji opiniotwórczej. Mechanizm rezerwujący zapewni Ci link do stawek do 40% tańszych od publikowanych oraz wykazu last minute nawet podczas najbardziej ruchliwych okresów, w których tradycyjnie zapotrzebowanie jest wyjątkowo wysokie. Dzięki dostępowi do szerokiej gamy nieruchomości, w tym prestiżowych ośrodków z 5 gwiazdkami, willi wakacyjnych i hosteli w klasie turystycznej, PT GRU przedstawi kompleksową odpowiedź na każdy wniosek podróżny w miejscach na całym świecie.
- Samochody
PT GRU oferuje wybór wszystkich typów samochodów z głównych firm wynajmu aut w praktycznie każdym mieście i lotnisku na całym świecie. PT GRU umożliwia rezerwacje samochodu ze zniżką do 35%.
- Oferty rekomendowane
PT GRU na swoich stronach prezentuje oferty rekomendowane: najlepsze zniżki lotnicze, okazyjne podróże, tanie hotele i wynajem aut. Studenci mogą zaoszczędzić jeszcze więcej na lotach krajowych i międzynarodowych m.in. do Tokio, Melbourne, Santiago, Montrealu, Aruba, Chicago i Nowego Jorku. Wśród okazji dla seniorów m.in. Amsterdam, Honolulu, Lima, Nadi, Port of Spain i Montrealu wraz z rodziną lub przyjaciółmi.
- Ubezpieczenie
PT GRU oferuje również ubezpieczenie turystyczne we współpracy z ubezpieczycielem Seven Corners specjalizującym się w dostarczaniu ubezpieczeń dla podróżnych oraz usług assistance w celu ochrony planu podróży i zapewnienia spokoju ducha podczas wycieczki.

PLUS, kupony zniżkowe do wydrukowania, w tym m.in. zakwaterowanie w hotelu z przelotem, różne wycieczki i wiele innych, które można wykorzystać jako prezenty dla rodziny, przyjaciół lub dla osób zapisujących się na listę emailową lub do GRU :)


Podwójny Pakiet Diamentowy (1.350$/mc) zawiera zaproszenie na obóz GiftsRollUp, który odbywa się raz w miesiącu w weekend. Spotkania obejmują szeroki zakres tematów i strategii budowania biznesu prezentowanych przez doświadczonych marketerów z całego świata.

 
 

0 komentarz "Produkty GRU"

Prześlij komentarz