• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


10 grudnia 2010r. otrzymałem takiego emaila - jego tytuł zasmucił mnie ale po lekturze znowu byłem uśmiechnięty ;)


Tłumaczenie (w skrócie ale z zachowaniem przekazu):

Wiele razy byłem pytany poprzez naszą obsługą klienta, jak możemy oferować tak wspaniały system, bez opłaty administracyjnej.

Szczerze mówiąc, są 2 rozwiązania jakie mogliśmy zastosować.

Wybraliśmy pierwsze - my administratorzy GRU preferujemy zarabiać pieniądze razem z Tobą a nie od Ciebie. Osobiście pokrywamy koszty systemu, hostingu, produktów i wszystkich aktualizacji.

Tak jak Ty, my także musimy budować swoje struktury partnerskie aby zarobić. Stwarza to równe warunki konkurencji.

Drugim wyjściem byłoby pobieranie małej opłaty administracyjnej od 5$ do 7$. Oczywiście nie brzmi to jak jakaś astronomiczna kwota.

Obecnie mamy 4163 użytkowników, przy opłacie 5$ lub 7$ za osobę na miesiąc, będziemy zarabiać między 20.815$ a 29.141$, podczas gdy większość z was dopiero zaczyna. Nie jest to zbyt uczciwe?

Po osiągnięciu 10.000 członków w niedalekiej przyszłości, przy opłacie 5$ lub 7$ za osobę na miesiąc, będziemy zarabiać 50.000$-70.000$, osiągnięcie 100 tysięcy członków to zysk 500.000$ do 700.000$.

Więc pozwól mi zapytać - czy tylko dlatego, że jesteśmy adminami zasługujemy, aby ponad pół miliona dolarów na miesiąc zarabiać za Twoimi plecami?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie nie!

Dodawanie jakiejkolwiek opłaty administracyjnej do tego typu systemu byłoby prostą drogą do Twojej kieszeni, a my nie wybieramy tak chciwych skrótów!

Moja filozofia jest prosta - jeżeli admin jakiegokolwiek systemu nie jest w stanie zainwestować w swój program lub nie może sobie pozwolić na koszty związane z uruchomieniem go, dlaczego Ty miałbyś to zrobić?

Proszę spójrz czym są wszystkie systemy - nie tym w co chcą abyś uwierzył.

NIGDY NIE BĘDZIEMY pobierać opłaty administracyjnej w GRU bo jak wspomniałem, chcemy zarabiać pieniądze z Wami a nie od Was !!!
---------------------------------------------------------------------------

Wyjątkowo sensowne i uczciwe podejście do sprawy - z tego typu uzasadnieniem jeszcze się nie spotkałem. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.

0 komentarz "Idea twórców GRU - informacja o opłatach"

Prześlij komentarz