• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


1. Zaloguj się na swoim koncie GRU i kliknij pole zaznaczone poniżej2. Na następnej stronie kliknij "Click here" i następnie baner Alertpay
3. W prawym górnym rogu ekranu powinno być imię i nazwisko sponsora lub nazwa firmy w zależności od typu konta.4. Na ostatniej stronie zaznaczasz "No shipping address required", wpisujesz kod transakcji i klikasz "Confirm and proceed".


5. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo wyświetli się taki komunikat potwierdzający udaną transkację:

6. W ciągu kilku sekund automatycznie wrócisz na stronę Gifts Roll Up i zobaczysz potwierdzenie ustawienia subskrypcji:


Od tej pory co miesiąc, opłata członkowska będzie pobierana automatycznie.

0 komentarz "Pierwsza wpłata - ustawienie subskrypcji Alertpay"

Prześlij komentarz