• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Ze względu na charakter GRU i bezpośrednie przelewy między partnerami każdy dowód wypłaty będzie opiewał na 25$.
Gifts Roll Up nie uczestniczy w wypłatach i w tym systemie nie ma sumarycznych, jednorazowych wypłat miesięcznych.
25$ otrzymujesz na bieżąco wówczas, gdy Twój polecony opłaci uczestnictwo.


Poniższy dowód przelewu na Alertpay różni się od pierwszego, ponieważ był dokonany 4 dni po terminie płatności, stąd trial 26 dni (interwał subskrypcji stały, czyli 30 dni)Poniżej dowód wypłaty poprzez jednorazowy przelew Alertpay (bez subskrypcji). Ostatnio ogłosiłem konkurs - kto pierwszy ten otrzymuje 2 miesiące w cenie 1. Szybko myśląca partnerka skorzystała z szansy i stąd ten przelew...


Oto dowód przelewu na konto w mbanku, czyli płatności bez użycia Alertpaya. W tytule należy wpisać "darowizna". Ten sposób płatności nie wymaga zakładania konta Alertpay ale brakuje w nim automatyzacji, gdyż po każdej otrzymanej wpłacie od partnera trzeba go ręcznie zaznaczyć jako opłaconego (w ten sam sposób jak ofiaruje się pierwsze 30 dni).
Natomiast plusem jest jeśli sponsor i partner mają konta w tym samym banku, gdyż przelew jest bezprowizyjny.

ITD...
różnica kwot wynika z niedomówienia...

0 komentarz "Dowody wypłat w Gifts Roll Up"

Prześlij komentarz