• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Plan wynagrodzeń GRU

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Poniższy przykład jest wyłącznie założeniem poglądowym. Ilustruje on zasadę działania najbardziej dochodowego planu kompensacyjnego jaki powstał Reverse 2up System. Należy pamiętać, że liczba poziomów oraz osób zaproszonych jest NIEOGRANICZONA.


Bezkonkurencyjne zalety planu Reverse 2up System:

- 100% stopa zwrotu! Brak opłat administracyjnych!
- Bezpośrednie płatności między użytkownikami!
- Już 1 zaproszona osoba to zwrot poniesionych kosztów! Darmowy dostęp do produktów i prowadzenie własnego ebiznesu!
- Osoby nr. 2 i 4 zaproszone przez Twojego poleconego wracają do Ciebie! Szybka maksymalizacja dochodu - progresja geometryczna. UWAGA! Przekazanie dotyczy tylko i wyłącznie nr.2 i nr.4 na stałe.

Stworzenie lepszego planu wynagrodzeń jest po prostu NIEMOŻLIWE!!! 
(chyba, że firma będzie każdemu dopłacać do prowizji a to jest nierealne:)

Gifts Roll Up umożliwia stworzenie nielimitowanego dochodu pasywnego... i grupy oddanych współpracowników wdzięcznych za członkostwo w najlepszym internetowym programie zarobkowym!

Już 100 osób w downlinie to 2500$ stałego dochodu! Porównanie GRU do ostatniej rewolucji w systemach prowizyjnych, czyli TeamWork Revolution Power System jeszcze wyraźniej prezentuje wyjątkowość tego pierwszego:

- pełna struktura w TWRPS to 510 osób co daje 2300$/mc
- 510 osób w GRU to dochód 12725$/mc !!! (przy najniższym abonamencie!)

To chyba wystarczy do podjęcia trafnej decyzji :)

Rejestracja w Gifts Roll Up (tutorial)

Aby upewnić Cię, że program GRU Reverse 2UP to najlepszy wybór spośród innych systemów dostępnych na rynku poniżej prezentuje realną symulacje czasową z kilkoma założeniami:

- każdy zaprasza 4 nowych uczestników w terminie 2 tygodni
- najtańszy pakiet brązowy za 25$/mc
- dla uproszczenia wyliczeń, każdy płaci za swój pierwszy miesiąc

Tydzień 1-2
Zapraszasz (zapraszamy:) 4 osoby, 2 wracają do Twojego sponsora. Zostaje Ci 2 poleconych.
Więc 2 x 25$ = 50$

Tydzień 3-4
Twoich 2 poleconych zaprasza po 4 nowe osoby każdy.
Z nowych 8 osób 4 zostają przekazane Tobie.
Więc 4 x 25$ = 100$
Suma: 150$

Tydzień 5-6
Twoich 4 przekazanych poleconych zaprasza po 4 nowe osoby każdy.
Z nowych 16 osób 8 zostaje przekazanych Tobie.
Więc 8 x 25$ = 200$
Suma: 350$

Tydzień 7-8
Twoich 8 przekazanych poleconych zaprasza po 4 nowe osoby każdy.
Z nowych 32 osób 16 zostaje przekazanych Tobie.
Więc 16 x 25$ = 400$
Suma: 750$

Tydzień 9-10
Twoich 16 przekazanych poleconych zaprasza po 4 nowe osoby każdy.
Z nowych 64 osób 32 zostają przekazane Tobie.
Więc 32 x 25$ = 800$
Suma: 1550$

Tydzień 11-12
Twoich 32 przekazanych poleconych zaprasza po 4 nowe osoby każdy.
Z nowych 128 osób 64 zostają przekazane Tobie.
Więc 64 x 25$ = 1600$
Suma: 3150$

I tak dalej do nieskończoności :) Całkiem ciekawie jak na program za 25$/mc...
Dodaj do tego piątego, szóstego i kolejnych współpracowników zaproszonych bezpośrednio przez Ciebie :) Reverse 2Up jest NIE DO POBICIA!

Poniżej umieściłem prezentację graficzną z opisami, którą przygotowałem na podstawie informacji ze strony GRU. Zapoznaj się dokładnie z każdym etapem rozwoju struktury, aby jeszcze lepiej zrozumieć i docenić autentyczną moc GRU "Reverse 2Up System" ze 100% stopą zwrotu.

Etap 1. Jak osiągnąć 100% czysty profit?
 

a. Robert i Asia to 2 osoby (prezenty dla sponsora), po zaproszeniu których osiągasz czysty zysk z każdej następnej osoby (ale wystarczy jedno przekazanie poleconego swojemu sponsorowi bo już 3-cia zaproszona osoba to Twój czysty dochód).
b. Maria i Tadek zostają z Tobą jako bezpośredni współpracownicy. Po za tym, że płacą Ci po 25$/mc, dodatkowo są Ci dłużni w sumie 4 poleconych.

Etap 2. Jak są przekazywane prezenty?


a. Maria i Tadek zapraszają po 4 osoby, z czego przekazują Ci M2, M4, T2 oraz T4
b. Twoja drużyna zaczyna się rozrastać razem z dochodem - M2, M4, T2 i T4, każda z tych osób wisi Ci po 2 poleconych

Etap 3. Jak GRU maksymalizuje przychód?


a. Czas na prezenty od uczestników M2, M4, T2 i T4 - sumie otrzymujesz od nich 8 nowych współpracowników.
b. Ten moment jest ekscytujący - rozpoczyna się przepływ większej gotówki i poważny rozrost Twojej GRUpy.
c. Nie ma jakichkolwiek limitów w szerokości czy głębokości Twojej struktury. Im więcej osób zaprosisz do GRU, tym więcej "prezentów" od nich otrzymasz!

Ponieważ zdecydowana większość ludzi odczuła obecny kryzys gospodarki światowej, naszym priorytetem było stworzenie systemu, który zwróci inwestycję jak najszybciej - w GRU zapewnia to pierwsza zaproszona osoba!

Pierwsze skierowanie poleconego do swojego sponsora kwalifikuje do czystego profitu. Mimo tego, że Gifts Roll Up R2US wymaga 2 przekazań poleconych do swojego lidera aby w pełni zakwalifikować się do 100% zysku z każdego następnego zaproszonego, już po przekazaniu pierwszego współpracownika zarabiasz na czysto z trzeciego (1-zwrot kosztów,2-oddany,3-czysty profit :)

Ponieważ GRU to 100% prowizji przekazywanej bezpośrednio od uczestnika do uczestnika to bardzo powszechne i łatwe dla przeciętnego internauty zaprosić bezpośrednio 5, 10 i więcej osób do GRU. 

Ponieważ każdy współpracownik nie tylko płaci Ci 25$, ale także jest Ci dłużny 2 nowych poleconych, większość uczestników wyznacza sobie za cel zaproszenie 10 lub 20 osób, gdyż podwajają oni Twoje zarobki, a nowi znowu podwajają profit. Każdy polecony, zaproszony bezpośrednio czy otrzymany jako prezent, jest Ci winny 2 "prezenty" i tak do nieskończoności!

Gifts Roll Up to naprawdę system, który umożliwia stworzenie regularnej pensji z ogromną tendencją rozwojową, miesiąc po miesiącu.

PAKIETY POTĘGUJĄCE DOCHÓD 
(jeden z powodów dlaczego system Reverse 2Up zawarty w GRU jest najlepszy)

Jesteś świadkiem istnienia najbardziej lukratywnego systemu rekompensat w dzisiejszym Internecie, który najszybciej tworzy wolność finansową, dzięki ogromnemu dochodowi pasywnemu. Zaczynając od 25$, zobaczysz jak można zarobić do 2025$ za 1 poleconego!!!

KAŻDY Z WYMIENIONYCH PONIŻEJ PAKIETÓW STANOWI ODRĘBNY POZIOM - OZNACZA TO, ŻE PRZECHODZĄC NA NASTĘPNY PAKIET ABONAMENTY SUMUJĄ SIĘ.
(INNYMI SŁOWY, KAŻDY PAKIET TO TAK JAKBY ODDZIELNY SYSTEM ZAWARTY W JEDNYM PROGRAMIE)

PAKIET BRĄZOWY
25$/mc

Pierwsza tabela ukazuje potencjał zarobkowy z zespołu, który wykupił Pakiet Brązowy GRU. Zakłada on, że dokonałeś 5 bezpośrednich zaproszeń, 2 osoby oddałeś swojemu sponsorowi i 3 zostały u Ciebie na pierwszym poziomie. Te 3 osoby kupiły bezpośrednio od Ciebie Pakiet Brązowy i przekazały Tobie w sumie 6-ciu poleconych. Nowa 6 (poziom 2) zrobiła to samo: bezpośrednie kupno Pakietu i przekazanie w sumie 12 nowych poleconych (poziom 3), którzy znowu zrobili to samo itd. Każdy poziom podwaja liczbę przekazań razem z miesięcznym dochodem.


PAKIET SREBRNY
50$/mc

Druga tabela ukazuje potencjał zarobkowy z zespołu, który wykupił Pakiet Srebrny GRU. Tak jak poprzednio zakłada on, że dokonałeś 5 bezpośrednich zaproszeń, 2 osoby oddałeś swojemu sponsorowi i 3 zostały u Ciebie na pierwszym poziomie. Te 3 osoby kupiły bezpośrednio od Ciebie Pakiet Srebrny i przekazały Tobie w sumie 6-ciu poleconych. Nowa 6 (poziom 2) zrobiła to samo: bezpośrednie kupno Pakietu i przekazanie w sumie 12 nowych poleconych (poziom 3), którzy znowu zrobili to samo itd. Każdy poziom podwaja liczbę przekazań razem z miesięcznym dochodem.


W tym momencie Twoja grupa będzie podążać za Tobą, ponieważ udowodniłeś, że jesteś liderem, którego naśladowanie przynosi zyski każdemu w drużynie. Jak widać, połączenie Pakietu Brązowego ze Srebrnym może dodatkowo i łatwo spotęgować zyski.

PAKIET ZŁOTY
150$/mc

Trzecia tabela ukazuje potencjał zarobkowy z zespołu, który wykupił Pakiet Złoty GRU. Tak jak w poprzednich ilustracjach zakłada on, że dokonałeś 5 bezpośrednich zaproszeń, 2 osoby oddałeś swojemu sponsorowi i 3 zostały u Ciebie na pierwszym poziomie. Te 3 osoby kupiły bezpośrednio od Ciebie Pakiet Złoty i przekazały Tobie w sumie 6-ciu poleconych. Nowa 6 (poziom 2) zrobiła to samo: bezpośrednie kupno Pakietu i przekazanie w sumie 12 nowych poleconych (poziom 3), którzy znowu zrobili to samo itd. Każdy poziom podwaja liczbę przekazań razem z miesięcznym dochodem.


I znowu, Twoja grupa będzie podążać za Tobą, ponieważ udowodniłeś, że jesteś liderem, którego naśladowanie przynosi zyski każdemu w drużynie. Połączenie Pakietu Brązowego, Srebrnego i Złotego ogromnie maksymalizuje zyski.

PAKIET DIAMENTOWY
450$/mc

Czwarta tabela ukazuje potencjał zarobkowy z zespołu, który wykupił Pakiet Diamentowy GRU. Tak jak wcześniej zakłada on, że dokonałeś 5 bezpośrednich zaproszeń, 2 osoby oddałeś swojemu sponsorowi i 3 zostały u Ciebie na pierwszym poziomie. Te 3 osoby kupiły bezpośrednio od Ciebie Pakiet Diamentowy i przekazały Tobie w sumie 6-ciu poleconych. Nowa 6 (poziom 2) zrobiła to samo: bezpośrednie kupno Pakietu i przekazanie w sumie 12 nowych poleconych (poziom 3), którzy znowu zrobili to samo itd. Każdy poziom podwaja liczbę przekazań razem z miesięcznym dochodem.
 

Scenariusz się powtarza - Twój zespół będzie duplikował Twoją strategie (kupno kolejnego pakietu), ponieważ zdobyłeś ich zaufanie umożliwiając zarabianie poważnych kwot pieniędzy. Zsumowanie dotychczasowych pakietów zmieni sytuację finansową i całe życie najbardziej wymagających uczestników Gifts Roll Up!
 
PODWÓJNY PAKIET DIAMENTOWY
1350$/mc

Piąta tabela jest ostatnia i prezentuje potencjał zarobkowy z zespołu, który wykupił Podwójny Pakiet Diamentowy GRU. Tak jak poprzednio zakłada on, że dokonałeś 5 bezpośrednich zaproszeń, 2 osoby oddałeś swojemu sponsorowi i 3 zostały u Ciebie na pierwszym poziomie. Te 3 osoby kupiły bezpośrednio od Ciebie Podwójny Pakiet Diamentowy i przekazały Tobie w sumie 6-ciu poleconych. Nowa 6 (poziom 2) zrobiła to samo: bezpośrednie kupno Pakietu i przekazanie w sumie 12 nowych poleconych (poziom 3), którzy znowu zrobili to samo itd. Każdy poziom podwaja liczbę przekazań razem z miesięcznym dochodem.
 

To ostatni pakiet ale jakże potężny :) Dojście do niego może uniezależnić finansowo Ciebie i potomków Twoich potomków, nie wspominając o Twojej GRUpie :)
Gifts Roll Up i zawarta w nim ewolucja systemu Reverse 2Up nie ma sobie równych i długo tacy się nie znajdą - powstają jedynie ułomne kopie, które nie zawierają wszystkich walorów GRU.


0 komentarz "Plan wynagrodzeń GRU"

Prześlij komentarz