• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Polityka prywatności

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Udostępnianie danych osobowych stronom trzecim:
Nigdy nie będziemy sprzedawać lub rozdawać Twoich danych osobowych bez Twojej zgody stronom trzecim w celu budowania listy kontaktów. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni przekazywaniu danych osobowych ze względu na budowanie listy kontaktów osób trzecich.

Adresy IP:
Możemy użyć Twojego adresu IP w celu diagnozowania problemów z naszą stroną lub serwerem WWW oraz dla ogólnej administracji naszego serwisu internetowego.

Gromadzenie informacji: 
Ta strona zbiera informacje kontaktowe, takie jak adres e-mail. Są one używane tylko do wysyłania danych logowania, harmonogramów seminarium lub informacji treningowych. GRU nie wysyła e-maili reklamowych.

Linki do innych stron: 
Serwis oczekuje od swoich partnerów, reklamodawców i użytkowników poszanowania prywatności naszych członków. Należy jednak pamiętać, że strony trzecie, w tym nasi partnerzy, reklamodawcy, użytkownicy i inni dostawcy treści dostępnych na naszej stronie, mogą mieć własne zasady ochrony prywatności i zbierania danych. Na przykład, podczas wizyty na naszej stronie można zobaczyć link lub ramkę z zawartością, która jest stworzona lub hostingowana przez strony trzecie. Ponadto, za pośrednictwem naszej strony mogą zostać przedstawione informacje, strony internetowe, konkursy i loterie oferowane przez inne podmioty. Firma GRU nie jest odpowiedzialna za takie działania i strategie osób trzecich. Należy sprawdzić stosowaną przez te podmioty politykę prywatności. Należy pamiętać, że dobrowolne ujawnienie danych identyfikujących tożsamość na forach dyskusyjnych lub na czatach mogą być publicznie przeglądane publicznie, gromadzone i wykorzystywane przez osoby trzecie bez naszej wiedzy, co może prowadzić do niechcianych wiadomości od innych osób i stron trzecich. Takie działania są poza kontrolą firmy i tej polityki. 

Dzieci do lat 18: 
Firma świadomie nie zbiera i nie zabiega o dane osobowe od dzieci i o dzieciach do lat 18, z wyjątkiem dozwolonych przez prawo. Jeśli odkryjemy, że otrzymaliśmy jakiekolwiek informacje od dzieci poniżej 18 roku życia, naruszające tą zasadę, natychmiast je usuniemy. Jeśli uważasz, że firma posiada jakiekolwiek informacje o lub od osób poniżej 18-stu lat, prosimy o kontakt.

Bezpieczeństwo: 
Ta witryna posiada środki bezpieczeństwa w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym użyciem lub zmianą w treści informacji, które dostarczasz. Ponadto, podjęliśmy wszelkie środki ostrożności jakie są technicznie możliwe, aby zapobiec nieautoryzowanym dostępom do treści tego serwera.

Kontakt z firmą: 
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie internetowej, lub korzystania z niej, prosimy o kontakt.

Zmiany zasad: 
Firma zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie.

Powyższa polityka prywatności została ostatnio zmieniona dnia 05 października 2010.

 
 

0 komentarz "Polityka prywatności"

Prześlij komentarz