• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Zastrzeżenia

Autor Piotr W Lip.ski Godz. 0 komentarze

Zastrzeżenia zarobkowe

Wszystkie starania zostały spełnione, aby dokładnie przedstawić ten system i jego potencjał. Zaprezentowane przykłady nie mogą być interpretowane jako obietnica czy gwarancja zarobków. Osiągnięty dochód jest całkowicie zależny od osoby używającej naszych produktów, pomysłów, technik oraz włożonej przez nią wysiłku.

Poziom sukcesu w osiąganiu wyników w naszym systemie zależy od czasu poświęconego na program, wspomnianych pomysłów i technik, wiedzy oraz różnych umiejętności. Ponieważ czynniki te różnią się w zależności od osoby, nie możemy zagwarantować sukcesu lub poziomu dochodów.

Wyniki są różne i jak z każdą okazją do robienia pieniędzy, można zarobić mniej lub więcej. Sukces w jakimkolwiek systemie zarobkowania jest wynikiem ciężkiej pracy, poświęconego czasu i wielu innych czynników.

Zasady refundacji

Kiedy stajesz się członkiem Gifts Roll Up, kupujesz jeden z 5 pakietów produktów bezpośrednio od sponsora, a nie z Gifts Roll Up. Właśnie dlatego nie możliwe jest uzyskanie refundacji z Gifts Roll Up.

Ograniczenie i wyłączenie odpowiedzialności

Niniejsza gwarancja wyklucza wszelkie przypadkowe lub wynikowe straty. Nasza firma i jej dostawcy nie będą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym między innymi odszkodowania za utratę zysków, przerwanie działalności, utratę informacji gospodarczej lub innych strat pieniężnych. Niektóre kraje (stany) nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności, tak więc powyższe ograniczenia mogą nie mieć zastosowania do Ciebie.

Powyższa polityka zastrzeżeń ostatnio była zmieniona dnia 05 października 2010.

 

0 komentarz "Zastrzeżenia"

Prześlij komentarz