• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Tłumaczenie z profilu GRU z działu "Members Home" (dół strony):

Sekret Twojego sukcesu w Gifts Roll Up

1. Promuj swój link referencyjny, aż zaprosisz 5 aktywnych użytkowników. Dwóch przejdzie do Twojego sponsora a trzech pozostaje u Ciebie.

2. Pomagasz każdemu ze swoich 3 bezpośrednich partnerów znaleźć nowych użytkowników poprzez wspieranie promocji ich linków. Ponadto, rekomendujesz swoim 3 partnerom naśladowanie tej strategii, dzięki czemu tworzysz duplikację. Pamiętaj, że od każdego z tej 3 otrzymujesz 2 skierowania roll-up, czyli w sumie 6 nowych partnerów, którzy będą również płaci Tobie bezpośrednio każdego miesiąca.

3. Po tym jak Twoich 3 partnerów przekaże Ci po 2 nowych użytkowników, zatrzymaj promowanie ich linków i rozpocznij promocję linków 6 nowych partnerów otrzymanych z roll-up'a. Pamiętaj znowu, że od każdego z tej 6 otrzymujesz 2 skierowania roll-up, czyli w sumie 12 nowych partnerów, którzy będą również płaci Tobie bezpośrednio każdego miesiąca.

4. I od nowa - Po tym jak Twoich 6 partnerów przekaże Ci po 2 nowych użytkowników, zatrzymaj promowanie ich linków i rozpocznij promocję linków 12 nowych partnerów otrzymanych z roll-up'a. Znowu pamiętaj, że od każdego z tej 12 otrzymujesz 2 skierowania roll-up, czyli w sumie 24 nowych partnerów, którzy będą również płaci Tobie bezpośrednio każdego miesiąca.

0 komentarz "Strategia rekomendowana przez GRU"

Prześlij komentarz