• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Dlaczego zestawiam te 2 systemy?

Produktem obydwu jest informacja. Jednak GRU to informacja anglojęzyczna, a Miasto Szkoleń (MS) to oczywiście informacja w języku polskim.

1:0

Jaki jest koszt uczestnictwa?

GRU to 25$/70zł obowiązkowego abonamentu, tymczasem zarabianie w MS jest darmowe, zgodnie z definicją typowego programu partnerskiego (PP).

2:0

Porównanie planów wynagrodzeń...

GRU to Reverse2Up System, w którym inwestycja wraca po zaproszeniu pierwszej osoby, jednak w darmowym PP MS po prostu nie ma inwestycji, czyli nie ma ryzyka. Ale jest profit z 6 poziomów poleconych.

3:0

Reasumując...

Program partnerski Miasta Szkoleń to połączenie najlepszych zalet programów partnerskich (bezpłatne uczestnictwo) i systemów mlm (zarabianie z kilku poziomów poleconych). Szkolenia ebiznesowe w formie webinarów prowadzone są przez czołowych graczy w branży. Uczestnictwo w webinarach opłaca się cyklicznie - miesięczny abonament, czyli dochód pasywny dla partnerów, którzy zaprosili klienta.

Powyższe cechy powodują, że jest to autentycznie nowatorski projekt, wart uwagi i promocji. Pod względem produktu i grupy docelowej MiastoSzkoleń.pl to polskie GRU.

0 komentarz "Polskie GRU - MiastoSzkoleń.pl"

Prześlij komentarz