• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Obowiązkowo każdy musi założyć własnego bloga tylko o GRU lub ogólnie o zarabianiu w Internecie. Następnie zduplikować instrukcje z tej strony i zainteresowane osoby wysyłać na własnego bloga.
Sugeruje platformę blogger.com

Darmowe 30 dni najlepiej poświęcić na przygotowanie własnej strony. Treści już masz - możesz je kopiować lub pisać po swojemu na podstawie zawartości tego bloga, co jest lepszym rozwiązaniem, gdyż unikalne strony są bardziej wartościowe dla wyszukiwarki Google niż kopiowane.

Oto fragment działu z ebooka, którego otrzymasz po opłaceniu drugiego miesiąca:

Blog/własne www

Najważniejsze narzędzie marketingowe. Każdy powinien mieć bloga - jeśli nie wyłącznie o GRU to przynajmniej swój własny imienny a na nim kilka najważniejszych informacji i instrukcji o GRU, na które można odsyłać potencjalnych partnerów.

Dobrym rozwiązaniem jest także blog o sposobach zarobku w sieci, na którym opisuje się programy w których się uczestniczy. Ja oprócz bloga o GRU prowadzę także ogólnego o sposobach zarabiania

http://marketing-internetowy24.blogspot.com/

Przygotowanie merytorycznego bloga z ciekawą grafiką zwiększa Twoją wiarygodność jako dobrego lidera co jest niezbędne w GRU, gdyż będziesz go wykorzystywał dla wszystkich swoich partnerów umieszczając ich linki.

Kto powiedział, że blog musi stanowić formę pamiętnika? Równie dobrze platformy blogowe można wykorzystać do tworzenia typowych strony WWW. W ten sposób oszczędzasz na domenie i hostingu. Pewnie zauważyłeś, że osobiście korzystam wyłącznie z darmowego serwisu blogowego Google - Blogger, który charakteryzuje się popularną domeną blogspot.com. A oto dlaczego:

- brak reklam często spotykanych w podobnych usługach
- duży wybór gotowych do szybkiej instalacji i atrakcyjnych graficznie szablonów (skórek)
- łatwa nawigacja na profilu i konfiguracja bloga
- niepodważalna trwałość usługi - w końcu opiekunem jest wujek Google - nie musisz się obawiać, że Twoja strona pewnego dnia zniknie jeśli działasz zgodnie z regułami
- i najważniejsze - Google faworyzuje własne strony w wyszukiwarce, dzięki czemu szybko otrzymuje się naturalny ruch z wyszukiwań, który jest najbardziej wartościowy - dodanie kilku reklam z platformy reklamowej Adsense (też od Google) potęguje ten efekt, dlaczego? bo na tym G zarabia pieniądze od reklamodawców uczestniczących w Adwords i zyskiem dzieli się z nami

Istotny jest wybór subdomeny, czyli przedrostka przed blogspot.com. Najlepiej w tym miejscu wstawić wybrane słowo kluczowe - ja wybrałem nazwę programu, czyli Gifts Roll Up uzyskując http://gifts-roll-up.blogspot.com/ tylko dlatego bo program jest nowy i ta fraza będzie coraz częściej wpisywana w wyszukiwarkę, dzięki czemu będę otrzymywał wartościowy ruch na tego bloga.

Niezbędnym narzędziem w szukaniu atrakcyjnych słów kluczowych jest już wspomniane na początku…
https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

Należy wpisać „program partnerski”, „zarabianie w Internecie” itp. i przeglądnąć wyświetlone propozycje - im mniejsza konkurencja i większa liczba wyszukiwań tym lepiej.

A oto moje sugestie - wolne subdomeny na bloggerze na chwile obecną:

giftsrolluppolska (lub z jednym „p”)
giftsrolluppoland
giftsrollupzarabianie
gifts-roll-up-zarabianie
ezarobekwnecie
e-zarobek-w-necie
programpartnerski-nr1
najlepsza-praca-w-domu
szybkidochod

To są tylko moje sugestie, które mają wzbudzić Twoją kreatywność. Subdomena nie powinna być zbyt długa - im krótsza tym lepiej.

GRAFIKA

Profesjonalne szablony graficzne znajdziesz na poniższych serwisach

http://www.premiumbloggertemplates.com/
http://blogtemplate4u.com/
http://wowbloggertemplates.blogspot.com/
http://www.deluxetemplates.net/
http://btemplates.com
http://www.allblogtools.com/

a.przy wybranej skórce klikasz „download”
b.pobierasz plik archiwum (.zip/.rar)
c.wypakowujesz z niego plik .xml
d.logujesz się do bloggera
e.klikasz projekt > edytuj kod html > klikasz „przeglądaj” i wybierasz wypakowany plik .xml z dysku, klikasz „otwórz” i „przekaż” > jeśli wyświetli się ostrzeżenie klikasz „usuń widżety”.

Sprawdzasz wygląd bloga poprzez otworzenie w drugiej karcie linka „wyświetl bloga”, czyli na link kliknij ppm (prawy przycisk myszy) i wybierz z menu „otwórz odnośnik w nowej karcie” (w mozilla firefox, którą polecam)


Poniżej prezentuje ciekawe artykuły dotyczące reklamy w Internecie, czyli gdzie znaleźć nowych partnerów w GRU i jak ich skutecznie zapraszać. Początkujący partnerzy znajdą tu wiele sugestii i wskazówek na temat marketingu internetowego.

Sposoby promocji w Internecie
Darmowa reklama internetowa
Jak zarobić pierwszą prowizje partnerską?
Jak zarabiać w programach partnerskich bez strony www?
Marketing szeptany
Programy partnerskie dla emerytów i rencistów

Sposoby promocji opisane dla TWR Power System też mogą być inspirujące: )

Jak promować TWR PS?
Mailing dla każdego!

KAŻDY PARTNER PO OPŁACENIU DRUGIEGO MIESIĄCA OTRZYMUJE EBOOKA O DARMOWYCH METODACH MARKETINGU INTERNETOWEGO Z CIEKAWYMI PATENTAMI NA SKUTECZNĄ PROMOCJE.

0 komentarz "Jak pracować w GRU, czyli podstawy promocji w Internecie..."

Prześlij komentarz