• Witamy na stronie pierwszej polskiej grupy programu Gifts Roll Up - najbardziej dochodowego systemu do zarabiania w Internecie jaki kiedykolwiek powstał - GRU to unikalna fuzja programu partnerskiego z programem darowizn. Wystarczy zaznaczyć, że koszt prowadzenia to 25$/mc lub 70zł/mc, które wraca po zaproszeniu 1 osoby (100% stopa zwrotu!), a płatności odbywają się bez udziału firmy - bezpośrednie przelewy między użytkownikami! Opcje dodatkowe sprawiają, że jest to najlepszy program typu Reverse 2up System, dotąd nieznany w Polsce. Plus darmowe 30 dni na sprawdzenie jak powyższe warunki przekonują potencjalnych współpracowników! Zapraszam do lektury...

    Aktualizacja: GRU w Polsce nie odniosło sukcesu :)

Cash Balance Reader

» CASH BALANCE READER «

Czytnik sald gotówkowych - Klikasz Raz i Wiesz ile Masz


PRZECZYTAJ TO!


• Próbowałem z programami referencyjnymi, dlatego widzisz tę stronę, ale już tego nie robię i musisz wiedzieć, że nie jest to sposób zarabiania dla każdego! Wszystkie mlmy w których uczestniczyłem upadły (patrz prawy panel)
• Kluczem w każdym biznesie, szczególnie ebiznesie jest tworzenie wartości dla innych! Wyspecjalizuj się w jakiejś dziedzinie (najlepiej w tym czym się naturalnie interesujesz) i zacznij od stworzenia bloga/portalu na Wordpressie. Twórz bogate merytorycznie artykuły, buduj listę czytelników biuletynu zbierając adresy email i... stale się edukuj wdrażając skuteczne nowości! TWÓRZ WŁASNĄ MARKĘ, NIE KOGOŚ!


Jeśli chcesz zaproszonej osobie dać pierwsze 30 dni członkostwa w GRU za darmo oto krótka instrukcja:

(każdy mój współpracownik ma tego bonusa GWARANTOWANEGO !!!)

1. Polecony loguje się na swoim koncie w GRU i klika w pole pokazane na ilustracji poniżej...
i wybiera jeden ze sposobów płatności preferowanych przez sponsora (bez płacenia!) - preferowany jest wyłącznie Alertpay ale z doświadczenia wiadomo, że wybór formy płatności nie jest wymagany w tej chwili. Następnie polecony kontaktuje się ze swoim sponsorem i pyta o ręczny upgrade na 30 dni za free :)

2. Sponsor loguje się do swojego "backoffice" i klika w "Mark new payments"


3. Obok imienia poleconego, któremu należy się darmowy miesiąc kliknij "Process"


4. Wyświetlony formularz wypełnij zgodnie z poniższym wzorem...


Zanim klikniesz "Submit", ważne, aby strona była w pełni załadowana!

5. Jeśli wszystko przebiegło prawidłowo, zobaczysz taki komunikat...


6. Od tej pory polecony posiada status opłaconego i aktywnego uczestnika Gifts Roll Up. Sponsor może to zweryfikować poprzez dział "View your downline"...


Wybierz "Bronze (Active Members)" i kliknij "View Program".
Przed aktywacją darmowego miesiąca polecony był w programie "Bronze (Unpaid Members)" i zamiast statusu "Active" posiadał "Unpaid".

 

Wskazówka! Darmowe 30 dni ofiarowane swoim potencjalnym współpracownikom NIE JEST obowiązkiem dla sponsora, ale z wiadomych względów, taki manewr na wstępie polepsza relacje sponsor-partner. PLUS zapraszanie ludzi do bezpłatnego systemu przez 30 dni jest o wiele prostsze niż do płatnego na starcie.
Jedyną wadą tego rozwiązania jest fakt, że opłatę za swój drugi miesiąc trzeba uregulować ze swoich środków, czyli trzeba zasilić konto Alertpay/Paypal kwotą min. 27$ (np. Alertpay pobiera opłatę transakcyjną w wysokości 1.06$), ponieważ żaden polecony zarejestrowany później na darmowe 30 dni nie uiści opłaty zanim nadejdzie termin pierwszej wpłaty za drugi miesiąc sponsora zarejestrowanego wcześniej. Innymi słowy, mimo bezpłatnego pierwszego miesiąca trzeba zasilić konto aby dokonać płatności za drugi miesiąc.
 

0 komentarz "Jak ofiarować darmowe, pierwsze 30 dni poleconemu?"

Prześlij komentarz